Голова Чернівецької ОДА засудив дії депутатів, котрі відправили у відставку мера

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук різко засудив дії 29-ти депутатів Чернівецької міської ради, які 26 липня 2018 року відправили у відставку Чернівецького міського голову Олексія Каспрука.

Про це повідомила прес-служба ОДА.

“Замість конструктивного діалогу, замість славнозвісного девізу, який за іронією долі височить над Чернівецькою міською радою – “Спільними зусиллями” – розбрат та чвари. І результат цього може спостерігати кожен мешканець міста вже впродовж тривалого часу. Це проблеми з дорожньою інфраструктурою, комунальним транспортом, що, безперечно, негативно впливає на туристичну привабливість міста, на комфорт життя чернівчан.

Завжди стоятиму на позиції захисту прав і свобод громадян. Вважаю, що ситуація, яка склалася у міській раді не сприяє розвитку міста і не іде на користь жодному учаснику цього процесу.

Історія деструктивної роботи міськради тягнеться вже давно, від чого страждають прості люди. В травні минулого року мною було направлено звернення до Верховної Ради України щодо призначення позачергових виборів Чернівецької міської ради. Ситуація, що сталася вчора, змушує мене повторно звернутися до Верховної Ради України з питанням призначення позачергових виборів.

Інтереси людей мають бути на першому місці. Місто Чернівці заслуговує влади, яка б дбала про нього, а не про себе”, – заявив голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук.

Реклама

Залишити коментар