У Чернівцях мер призначив нового керівника МіськШЕП

У Чернівцях за утримання та ремонт доріг відповідатиме Сергій Погорений. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Начальником міського комунального підрядного шляхово-експлуатаційного підприємства, що належить до комунальної власності територіальної громади  міста, міський голова Олексій Каспрук призначив Сергія Погореного. З новим керівником укладено трудовий контракт на один рік.

Сергія Погореного 25 липня представлено трудовому колективу підприємства.
Перед новим керівником поставлено завдання поліпшити якість робіт з утримання доріг міста, збільшити обсяги ремонтних робіт, активно освоювати і впроваджувати сучасні технології, вжити дієві заходи для поліпшення кадрового та матеріально-технічного забезпечення підприємства, оперативно реагувати на звернення, пропозиції та скарги чернівчан.

Сергій Погорений має вищу військову інженерну освіту, до 2004 року служив в Збройних Силах України.
Понад 13 років працював начальником виробничо-технічного відділу комунального обслуговування та благоустрою управління комунального господарства, директором департаменту житлово-комунального господарства міської ради, з вересня  минулого року – директором приватного підприємства «УКР-Капітал-Буд».

 

Реклама

Залишити коментар