У Чернівцях засипали землею фонтанчик на проспекті Незалежності

У Чернівцях на проспекті Незалежності засипали землею фонтанчик, який знаходився неподалік перехрестя з вулицею Небесної Сотні.

Про це у соцмережі Facebook повідомив корстувач Rashkovskiy Vasiliy.

“На Проспекті оновили фонтанчик. Як вам? Оцініть від 1 до 10”, – йдеться у повідомленні.

На фото, опублікованому користувачем, видно, що у фонтан накидали землі, а по центру встановили велику каменюку.  Чи засіяли траву на такій своєрідній клумбі – наразі інформації немає.

Також невідомо поки, як відреагують на це чернівчани, адже в таку спеку фонтан хоч трохи освіжав повітря навколо.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар