У Чернівцях на центральній площі урочисто відзначили День Конституції

У центрі Чернівців відбулися офіційні заходи з нагоди Дня Конституції України, під час яких громада, військовослужбовці та посадовці спільно вшанували пам’ять полеглих захисників.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Відзначення Дня Конституції у Чернівцях

На центральній площі Чернівців зібралися представники різних сфер суспільства, аби разом відзначити державне свято. Участь в урочистостях взяли звичайні жителі міста, волонтери, громадські діячі, духовенство, а також правоохоронці, військові та керівництво органів виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Важливою частиною заходу стала хвилина мовчання. Після цього містяни та гості об’єдналися у спільному виконанні духовного гімну “Боже великий, єдиний, нам Україну храни”.

Заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк акцентував на об’єднавчій ролі Основного Закону для всього суспільства та важливості його дотримання кожним громадянином.

“Конституція об’єднує нас заради майбутнього. Вона єднає покоління українців, утверджує наше одвічне прагнення – бути вільними, рівними у європейському домі та визначає цінності, на яких будується сучасна держава. Демократія, права й свободи громадян, політичний плюралізм, гарантії місцевого самоврядування, свобода слова, верховенство права – усе це не просто норми Основного Закону, а правила, яких кожен має дотримуватися у повсякденному житті”, — заявив посадовець.

Реклама

Залишити коментар