22 червня, відбудеться прощання з військовослужбовцем, який став на захист України від російських окупантів.
З молодшим сержантом Володимиром Новаком, військовослужбовцем Чернівецького обласного ТЦК та СП, попрощалися у Слобідці.
🇺🇦Вічна пам’ять та слава Героєві.
Глибокі співчуття рідним, близьким і побратимам.
