На спецлінію «102» звернулася 62-річна жителька міста Сокиряни та повідомила, що невідома особа незаконно заволоділа її грошима. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Правоохоронці встановили, що потерпілій зателефонував невідомий, який представився працівником служби безпеки банку. Псевдобанкір повідомив про можливість кібератаки на банківський рахунок жінки та запропонував свою допомогу.
Увійшовши в довіру, до буковинки співрозмовник шахрайським шляхом дізнався всі дані банківської картки, з якої в подальшому зникли 70720 гривень. За вказаним фактом дізнавачі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
