Зеленський: Україна будує велику антикорупційну інфраструктуру

Президент Володимир Зеленський визнав, що в Україні існують випадки корупції, наголосивши, що держава бореться з цим та будує велику антикорупційну інфраструктуру

Про це глава держави сказав під час інтерв’ю Пірсу Моргану, передає Інтерфакс-Україна.

“Перш за все, я хочу сказати, що я намагаюся бути максимально чесним у всьому і з усіма. Я, звичайно, знаю, що роблю помилки, як і кожна людина, яка намагається щось зробити в цьому житті, і коли будь-які газети та ЗМІ в Україні чи деінде говорять про якісь випадки корупції, то ось моя відповідь: ми боремося з цим, і такі випадки є, так, але ми будуємо велику антикорупційну інфраструктуру”, – сказав Зеленський.

Президент зауважив, що росіяни будуть підіймати питання про труднощі в Україні з метою розділити суспільство та чинити тиск на державу.

“Тож зрозуміло, що відбувається, що робить Росія. І я думаю, що американці, здебільшого, це відчувають. Вони відчувають, де є правда, а де ні, де є дезінформація, де є реальні проблеми в Україні”, – додав Зеленський.

Реклама

Залишити коментар