У Чернівцях судитимуть чоловіка, який за підробленими документами оформив інвалідність та незаконно отримував пенсію

Слідчі поліції Чернівецької області завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 53-річного чернівчанина, якому загрожує до 5 років ув’язнення.

Як встановили правоохоронці, чоловік вступив у злочинну змову з наразі невстановленою особою, підробив документи про наявність у нього важкого захворювання та на основі фальшивих виписок з акта огляду МСЕК отримав другу групу інвалідності. Надалі це дало йому можливість уникнути призову та оформити пенсію по інвалідності.

Використовуючи підроблені документи, зловмисник звернувся до пенсійного фонду, отримав пенсійне посвідчення й незаконно отримував бюджетні кошти.

Його дії кваліфіковано за:

  • ч. 3 та 4 ст. 358 (підроблення та використання підроблених документів),

  • ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Слідство тривало під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури.

Á‡„ÛÁ͇...
Реклама

Залишити коментар