У Чернівцях затримали чоловіка за незаконне зберігання наркотиків

17 червня, на одній з вулиць Чернівців правоохоронці викрили чоловіка, який незаконно зберігав при собі зіп-пакет із речовиною зеленого кольору, схожою на наркотичну.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП в Чернівецькій області.

Як зазначається, поліціянти вилучили у 31-річного містянина речові докази та затримали його в порядку статті 298-2 Кримінального процесуального кодексу України. Вилучену речовину направили на експертизу до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

“Дізнавачі поліції внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України”, — повідомили у поліції.

Наразі за фактом вчинення кримінального проступку триває досудове розслідування.

Á‡„ÛÁ͇...
Реклама

Коментарі:

Залишити коментар