Україна здобула золоту та бронзову медалі на Паралімпіаді-2024

На Паралімпійських іграх 2024, що проходять у французькому Парижі, скарбничка збірної України поповнилася черговою нагородою. Анастасія Гарник піднялася на першу сходинку п’єдесталу пошани в дзюдо.

У фінальному поєдинку вагової категорії понад 70 кг суперницею 28-річної українки була бразилійка Еріка Зоага. Гарник здобула перемогу іппоном — 10:0.

Зазначимо, що на шляху до фіналу наша дзюдоїстка перемогла Ферузу Екгашеву з Узбекистану (10:0) та американку Крістеллу Гарсію (10:0).

Також, був розіграний комплект медалей у чоловічому плаванні на 200 комплексним стилем у класі SM10.

Український спортсмен Ігор Німченко здобув бронзову нагороду, пропливши дистанцію за 2:13.73 хвилини. Золото дисципліни отримав італієць Раймонді Стефано, а срібним призером став представник Австралії Пірс Коул.

Чоловіки. Плавання комплексним стилем 200 метрів

1. Раймонді Стефано (Італія) — 2:10,24
  2. Пірс Коул (Австралія) — 2:12,79
  3. Ігор Німченко (Україна) — 2:13,73

Це друга медаль Німченка на цій Паралімпіаді, раніше він здобув срібну медаль у плаванні на 100 метрів стилем батерфляй.

Наразі наші спортсмени посідають 7 місце у медальному заліку, здобувши 72 медалі: 19 золотих, 23 срібних та 30 бронзових.