Гонтар та Семенихін принесли Україні бронзові медалі на Паралімпіаді-2024

На Паралімпійських іграх 2024 року, що відбуваються у французькому Парижі, Україна поповнила медальну скарбничку на ще дві нагороди

Данило Семенихін став бронзовим призером Паралімпіади у плаванні на 100 метрів брасом, клас SB5. Українець фінішував з часом 1:30,96 та відстав від швейцарця Лео Маккрі на 3,81 секунди.

Інший український плавець Андрій Драпкін фінішував з шостим часом, проте згодом був дискваліфікований.

Плавання. 100 метрів, брас, чоловіки. SB5:

1. Лео Маккрі (Швейцарія) — 1:27,15;

2. Антоній Понсе (Іспанія) — 1:29,43;

3. Данило Семенихін (Україна) — 1:30,96;

Андрій Драпкін (Україна) — Дискваліфікація.

У жіночому фіналі цієї дисципліни 16-річна українська плавчиня Вероніка Коржова стала п’ятою

20-річна українка Анна Гонтар стала бронзовою призеркою у аналогічній категорії плавання, подолавши дистанцію за 1:44,25 хвилини. Золото дисципліни здобула британка Харві Грейс, срібну медаль отримала представниця Китаю Чжан Лі.