Онлайн-трансляції

Судова експертиза померлих проводитиметься не у всіх випадках

 

Інформація, яка активно шириться в мережі, буцімто дозвіл на похорони з 15 березня надаватимуть тільки після рішенння суду, не відповідає дійсності.

Про це телеканалу «Київ» повідомила слідча суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області Олександра Жуковська.

За її словами, з 15 березня справді набуває чинності низка змін, що стосується судової ланки, зокрема і те, що дозвіл на проведення еспертизи тіла внаслідок насильницької смерті даватимуть не слідчі у справі, а слідчі судді. Це створить певні складнощі процедури і займатиме більше часу. Але як і раніше, не стосуватиметься кожного смертельного випадку.

«Експертизу проводитимуть тепер за ухвалою слідчого судді, раніше це проводили за постановою слідчого. Якщо це від престарілого віку померла людина у себе в ліжку, немає жодних ознак насильниької смерті, то і еспертизу непотрібно проводити. Це не має відношення до всіх випадків смертей, лише до кримінальних злочинів, до кримінально караних діянь та випадків насильницької смерті», – розповіла Олександра Жуковська. 

 

фото МБ

    13.03.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід