Онлайн-трансляції

Прикордонники затримали двох буковинців із подвійним громадянством

 

 Двоє мешканців Чернівецької області намагались перетнути кордон із закоронним паспортом громадян Румунії, хоча насправді мають українське громадянство.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

"11 березня в пункт пропуску «Порубне» на в’їзд в Україну прибув 35-річний чоловік, який надав прикордонникам закордонний паспорт громадянина Румунії.

Під час перевірки документів виявилося, що дана особа проживає на Глибоччині Чернівецької області та є громадянином України. Трохи пізніше ще один буковинець спробував таким же чином перетнути кордон. Пред’явивши прикордонникам закордонний паспорт громадянина Румунії, чоловік не сподівався, що його дані, як громадянина України, внесені у відповідну базу даних. Таким чином, за порушення українського законодавства обом буковинцям доведеться сплатити чималий штраф, розмір якого визначить суд. Ще одне порушення законодавства у тому ж пункті пропуску «Порубне» виявили прикордонники спільно із працівниками митниці. 23-річний буковинець спробував підзаробити, заховавши у спеціально виготовлений тайник свого «Фольксвагена» півтори сотні пачок сигарет. Проте його план зазнав невдачі. Разом із сигаретами чоловік втратив і свій автомобіль, який було оцінено у 40 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

    12.03.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід