Онлайн-трансляції

У Сторожинці мешканці активно приносять речі для підкинутого у "Вікно життя" хлопчика

 

Після публікації про підкинутого у "Вікно життя" хлопчика мешканці Сторожинця активно приносять до місцевої лікарні речі, дитяче хорчування та засоби гігієни.

 Про це повідомляє видання Сторожинець.Інфо.

"Після того, як про знайденого хлопчика повідомила у Facebook завідуюча пологовим відділенням Сторожинецької ЦРЛ Валентина Манчуленко, небайдужі сторожинчани вчора до пізньої ночі зносили та сьогодні ще зносять дитячі речі, харчування та засоби гігієни до пологового будинку. Небайдужі продовжують приносити дитячі речі для немовляти", - пише видання.

 Це вже другий випадок на Сторожинеччині. У листопаді 2016 року до “Вікна Життя” вперше поклали дитину – також хлопчика. Тоді в лікарні його доглянули та охрестили Михайликом, а пізніше він знайшов нову сім’ю.

 Валентина Дмитрівна розповіла, що якщо мати передумає та захоче повернути дитину – у неї буде така можливість, але тільки після того, як вона юридично доведе, що саме вона її народила.

 В подальшому хлопчик буде переведений в Відділення патології новонароджених Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні, де він пробуде приблизно два місяці.

 Якщо за цей період його мати не повернеться, дитина буде передана в Будинок немовляти і в подальшому буде вирішуватися питання усиновлення.

 На завтра планують провести обряд хрещення, де лікарі спільно з священником оберуть хлопчику ім’я.

 Нагадаємо,  у місті Сторожинець медики місцевого пологового будинку знайшли немовля, яке підкинули у "Вікно життя". Вік дитини - 4-5 діб. Вага 3090, зріст 53 см. Про це акушер-гінеколог Валентина Манчуленко-Мельник повідомила у Facebook.
 Вона закликала всіх небайдужих допомогти хлопчикові, зазначивши, що потрібне дитяче харчування, підгузки та одяг. 

 

 

    04.03.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід