Онлайн-трансляції

Російський спортсмен зі скандалом залишив Олімпіаду через допінг

 

 Перший російський керлінгіст, який отримав олімпійську нагороду, зі скандалом залишив Олімпіаду в Південній Кореї. У його аналізах виявили заборонений мельдоній.

 Керлінгіст Олександр Крушельницький, який на Олімпіаді-2018 отримав бронзову медаль, здав акредитацію і залишив олімпійське селище. Причиною стали підозри у вживанні мельдонію. Про це в понеділок 19 лютого, повідомляє Корреспондент з посиланням на Reuters.

 За словами представника російської делегації Костянтина Виборнова, Крушельницький очікує результатів другої проби, за результатами якої стане зрозуміло, чи вживав він допінг.

 Напередодні Виборнов заявив, що допінг-проба одного з росіян на Олімпіаді в Пхьончхані виявилася позитивною.

 "Сьогодні штаб нашої делегації отримав офіційне повідомлення від МОК про можливе порушення антидопінгових правил. Ми не називаємо ім'я спортсмена або спортсменки, а також вид спорту до результатів розкриття проби Б, які стануть відомі приблизно протягом 24 годин", - сказав Виборнов.

 ЗМІ повідомляли, що йдеться про Крушельницького, який разом з Анастасією Бризгаловою отримав бронзу в дабл-міксті. Це була перша олімпійська нагорода в історії російського керлінгу.

 Тим часом сам Крушельницький раніше заявляв, що допінг йому міг підмішати один з партнерів зі збірної Росії, який не зміг пройти на Олімпійські ігри-2018.

 

фото championat.com

    19.02.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід