Онлайн-трансляції

Ростислав Білик не прийшов на засідання суду у справі щодо підкупу ним виборців

 

 Понад два роки правоохоронці розслідували гучну справу щодо підкупу виборців, тепер уже депутатом Чернівецької міської ради від "Рідного міста", Ростиславом Біликом.

 Вчора у суді мали розпочати розглядати кримінальне провадження по суті. Але ані обвинувачуваний, ані його захисники на підготовче засідання не з’явилися. Без попередження та пояснень.
 

Координатор виборчих програм ГМ "ОПОРА" Тарас Прокоп заявив: "Дивно, що сторона не прийшла, тому що в принципі, те, що буде судове засідання у справі підкупу виборців, сьогодні воно було поширене у ЗМІ, про неї знав широкий загал людей, зокрема, навіть сюди сьогодні прийшло досить багато представників ЗМІ."
 

А попереднє слухання у справі Білика не можуть провести без самого Білика, пояснює прокурор Кіцманської місцевої прокуратури Микола Єремійчук:
"Враховуючи те, що сьогодні сторона обвинуваченого не з’явилася, а, згідно з вимогами, підготовче засідання повинно проводитися виключно з участю обох сторін. Тому перенесли слухання на іншу дату".
 

Нагадаємо, депутата міської ради Ростислава Білика від фракції "Рідне місто" підозрюють у масовому підкупі виборців у студмістечку під час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року. З того часу відбулось чимало резонансних та дивних подій. Після того, як правоохоронці провели обшук у квартирі Білика, депутат виїхав за межі Чернівців. І нібито перебував в Ізраїлі. У той час, як троє студентів отримали реальні терміни за допомогу в організації підкупу виборців, справа депутата-втікача зависла у повітрі. То її відправляли до столиці, то губили, то закривали, то свідки раптово змінювали покази. Врешті знову відкрили. 

 І лише тепер провадження передали на розгляд суду.
 Якщо провину депутата таки доведуть, йому загрожує від 5 років позбавлення волі.
 Тим часом засідання перенесли на 28 лютого. Попереднє слухання проведуть об 11:00.
 

 

    13.02.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід