Онлайн-трансляції

Матч "Буковина" - "Агробізнес": коментар тренера чернівчан Мглинця

 

 Головний тренер «Буковини» Віктор Мглинець емоційно прокоментував матч наших земляків проти лідера друголігової першості України.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби ФК "Буковина".

 «Насамперед, я вітаю команду «Агробізнес» з виходом у першу лігу. Думаю, що вони довго там не затримуються. З таким суддівством вони повинні бути, принаймні, у трійці Прем'єр - лізі. Я пограв за радянських часів. Тоді ми приїжджали в Павлоград, Жданов…Там, так би мовити, відбивали голову. А тут так примітивно… У мене просто немає слів. Яка може бути повага до суддів ?! Людина вигадує різні речі – вільний, трактує ті ж самі порушення в один бік. На 96 хвилині він вигадав якійсь вільний, а на 98 – їй поставив пенальті. А пенальті… Боковий йому сказав: «Поставив»… Щось, напевно, треба було вирішувати. Чесно кажучи, це беззаконня. Щодо матчу, то вважаю, що команда зіграла гідно. Дійсно, «Агробізнес» - хороша команда, однак важко грати удесятьох проти чотирнадцяти. Зрештою, я вдячний хлопцям. У нас були моменти. Ми, можливо, могли забити і другий гол. Хоча і у них були непогані моменти.

 Зараз важко щось сказати, бо такого беззаконня дуже давно не бачив. Якщо би ми грали у гостях, то я би десь це зрозумів. А коли у Чернівцях… Тут немає ні сорому, ні совісті…Як після цього комусь щось доводити…У нас є експерти, які там щось дивляться, розглядають суддівські помилки.

 У що ми граємо?! Вже і так награлися. Є команди, яких завжди оберігають. Тільки зашпортався – дали пенальті, тільки впав – дали жовту картку. Зрозуміло, що так можна грати у футбол. А виходимо на якійсь інший рівень, то там не свистять та судять чесно. Тоді ми запитуємо: «А де наші футболісти ? Чому вони не грають ?». А вони звикли, що за нами ходить дядько з лопатою та скрізь підстраховує. Я не знаю про що говорити…Можу сказати, що ми грали непогано. На поразку ми, принаймні, не заслуговували», - зазначив Віктор Мглинець.


    23.10.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід