Онлайн-трансляції

Геращенко запропонував відправити у відставку главу Генштабу ЗСУ через вибухи на Вінниччині

 

 У середу, 27 вересня, народний депутат Антон Геращенко запропонував відправити у відставку главу Генштабу ЗСУ Віктора Муженка та його заступника після вибухів боєприпасів в Калинівці.

 За його словами вибухи боєприпасів - це військова катастрофа, відповідальність за яку повинен понести не "фунт" і не "стрілочник", а глава Генерального Штабу ЗСУ Віктор Муженко та його заступник, який відповідає за збереження військових складів.

 "Виступаю з пропозицією до Комітету з питань національної безпеки і оборони на найближчому засіданні розглянути питання про звернення до Верховного Головнокомандувача Президента України Петра Порошенка з пропозицією відправити у відставку Голову Генерального штабу Віктора Муженка та його заступника, відповідального за збереження і безпеку військових складів", - написав Геращенко в Facebook.

 Він зазначив, що тисячі тонн боєприпасів могли бути використані для навчання і підвищення боєздатності армії.

 "Вони могли бути обвалені на голову ворога і використані для захисту нашої країни від агресора", - додав депутат.

 

Після вибухів боєприпасів на території військового арсеналу поблизу Калинівки Вінницької області було евакуйовано більше 30 тисяч чоловік.

 У військовій прокуратурі назвали пожежу на складах боєприпасів диверсією. Відомо про двох постраждалих.
 Український центр планування використання повітряного простору України та регулювання повітряного руху (Украероцентр) закрив повітряний простір над складами боєприпасів в Калинівці Вінницької області до 2:59 28 вересня, пише НВ.
 

    27.09.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід