Онлайн-трансляції

ЗМІ: Найкращі місця для подорожей оприлюднив престижний журнал

 

Найкращим туристичним напрямком визнали мексиканське місто Сан-Мігель-де-Альєнде. Про це йдеться в рейтингу найбільшого журналу про подорожі Travel+Leisure, повідомляє Корреспондент.
 
Історичний центр Сан-Мігель-де-Альєнде входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
 
Панорама Сан-Мігель-де-Альєнде
 
Гостям міста рекомендують оглянути церкву святого Михайла Архангела 17 століття, будівлю колишньої текстильної фабрики і бар готелю Rosewood San Miguel de Allende, звідки відкривається один із найкращих краєвидів на місто.
 
Друге місце в рейтингу з 15 позицій дісталося місту Чарльстону в Південній Кароліні. Місто примітне фортом Самтер, з битви за який почалася Громадянська війна між Північчю і Півднем.
 
Чарльстон
 
Замикає трійку населений пункт Чіангмай у Таїланді. Це найбільше місто на півночі азіатського королівства. Воно відоме як давній культурний центр країни, там розташовується більше 300 буддійських храмів.
 
Чіангмай
 
Далі йдуть японське місто Кіото, Флоренція, мексиканське Оахака, в'єтнамське місто Хойан, Кейптаун у ПАР, індонезійське Убуд, Луангпхабанг у Лаосі, Санта-Фе, Рим, Сиемреап у Камбоджі, індійське місто Удайпур і Барселона.

    14.07.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід