У Чернівцях поліціянти затримали чоловіка, який викрав велосипед із під’їзду

У Чернівцях поліціянти затримали зловмисника, який викрав двоколісний транспортний засіб із під’їзду багатоквартирного будинку.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, 13 травня до відділу поліції звернувся 23-річний чернівчанин. Він заявив, що з під’їзду його будинку невідома особа викрала велосипед марки «CUBE».

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Чернівецького райуправління поліції. Правоохоронці провели комплекс оперативних заходів і швидко встановили особу крадія. Ним виявився 43-річний житель Чернівців, який уже мав судимості за майнові злочини.

Чоловіка затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час допиту він зізнався у скоєному, а викрадений велосипед поліціянти вилучили.

Наразі слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Чернівецька окружна прокуратура.

Слідство триває.

Á‡„ÛÁ͇...
Реклама

Залишити коментар