За матеріалами БЕБ суд оштрафував буковинця який збував фальсифіковані сигарети

За матеріалами детективів Територіального управління Бюро економічної безпеки в Чернівецькій області суд виніс вирок буковинцю, який збував фальсифіковані тютюнові вироби.

Про це повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

На стадії слідства з’ясувалося, що чоловік продавав сигарети без марок акцизного податку України на території Калинівського ринку, а також надсилав їх покупцям службою доставки. Під час обшуків детективи вилучили понад 5000 пачок тютюнових виробів, на загальну суму майже пів мільйона гривень.

Крім того, щоб легалізувати гроші, отримані злочинним шляхом, чоловік купував різноманітне майно для власних потреб.

Суд виніс вирок та визнав буковинця винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 209 Кримінального Кодексу України.

За рішенням суду фігуранту справи призначено покарання у вигляді позбавлення волі умовно строком на 3 роки з позбавленням права обіймати посади чи займатися діяльністю, що пов’язана з обігом товарно-матеріальних цінностей строком на 1 рік та штрафу в розмірі 85 тис. грн. Вся вилучена фальсифікована тютюнова продукція підлягає подальшому знищенню, а майно здобуте злочинним шляхом підлягає подальшій конфіскації в дохід держави.

Оперативний супровід здійснювали працівники Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області ДСР Національної поліції України. Процесуальне керівництво – Чернівецька обласна прокуратура.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар