Українські інженери пройшли підготовку у Великій Британії зі захисту інфраструктури від атак рф

Королівські інженерні фахівці британської армії провели нову програму навчання, щоб навчити українських інженерів захищати свою критично важливу інфраструктуру від атак росії взимку.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

Таке навчання має допомогти Україні краще планувати захист своєї інфраструктури від російських атак. Навчання проходили на британському газовому заводі, військовому злітно-посадковому майданчику та в порту.

Інженерам розповідали, як визначити найбільш уразливі елементи критичної інфраструктури, потенційні відстані вибуху та вплив різної зброї та вибухівки. А також — де найкраще розташувати фізичні та повітряні бар’єри, щоб краще захистити об’єкти від атак.

Двотижневі навчання були розроблені та проведені на прохання України для вдосконалення захисту її енергетичного сектору. Ці курси були складнішими за попередні, які зосереджувалися лише на основних заходах захисту.

На навчаннях зібралися українські професіонали з різних секторів енергетики, водопостачання, транспорту та академічних галузей. Тренінги дали їм знання та досвід, якими ті можуть обмінюватися з колегами, що зрештою підвищить стійкість критичної інфраструктури України.

“Українські учасники були надзвичайно вмотивовані та зможуть застосувати спеціалізовані заходи захисту та методи оцінки інфраструктури, надані на цьому курсі, щоб підтримати свою країну”, — підкреслив британський майор Майкл Суддабі.

Курс базувався на кількох реальних сценаріях, щоб надати українським інженерам можливість попрактикуватися в розробці планів і реалізації практичних рішень.

Реклама

Залишити коментар