Онлайн-трансляції

ДСНС: Ні один з чернівецьких ринків не дотримується всіх норм пожежної безпеки

 

Жоден із 22-х ринків, які працюють у Чернівцях, не дотримується всіх норм пожежної безпеки. Про це кповідомляє МБ з посиланням на начальника міського відділу УДСНС у Чернівецькій області Віктора Колодрівського.
 "Наразі через мораторій ринки не перевіряють на дотримання норм пожежної безпеки. Та сама ситуація була і з Калинівським ринком. Останній раз Калинівський ринок на протипожежну безпеку перевіряли майже півтори роки тому — у жовтні 2016 року. Написали приписи, притягнули до адмінвідповідальності певних посадових осіб. Наймасовіше порушення - відсутність водопостачання, недостатня кількість вогнегасників, їхня несправність. А після того, через мораторій на перевірки на ринок лише ходили з профілактичними рейдами", - заявив Віталій Колодрівський.

Рятувальники також зазначають, що на Калинівському ринку не дотримані пожежні норми.

"Кожен сектор має проїзди для транспорту, але ці проїзди зроблені не за пожежними нормами. Генплан Калинівського ринку, проект досі не погоджені відповідними службами, - каже Віктор Колодрівський. - Коли говоримо про дотримання норм, то одразу постає питання про торгові місця на ринку, надходження коштів у бюджет. Наприклад, щоби розширити ширину проходу до потрібних норм, потрібно забрати ряди контейнерів".

    22.03.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід