Онлайн-трансляції

У Китаї почали розробку стандарту мобільного зв'язку 6G

 

Китайські вчені почали розробляти новий стандарт мобільного зв'язку шостого покоління (6-Generation).

 Про це повідомив міністр промисловості та інформатизації КНР Мяо Вей, передає Корреспондент з посиланням на China Daily.

 Одним із ключових завдань розробки і розвитку нового покоління зв'язку є "загальна машинізація", коли більшість робочих людських завдань делегується машині.

 Міністр згадав і популярну в Китаї концепцію "Інтернету речей" (Internet of Things), що передбачає підключення до єдиної мережі різних пристроїв із вбудованими датчиками. За прогнозами китайських учених, це повинно максимально спростити вирішення повсякденних завдань, полегшити процес обміну даними, повністю або частково виключивши участь людини.

 Зараз Китай працює і над технологією стандарту зв'язку 5G. Найбільші місцеві оператори зі своїми партнерами займаються розробкою і випробуваннями станцій і пристроїв під стандарт зв'язку п'ятого покоління.

 5G підвищить швидкість передачі інформації до одного гігабайта в секунду, тобто у 20-50 разів швидше, ніж наявні стандарти передачі даних.

 Нагадаємо, три найбільші українські мобільних оператори планують запуск технології мобільного зв'язку четвертого покоління (4G) в діапазоні 1800 МГц у липні поточного року.

 

фото colourbox.com

    10.03.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід