Онлайн-трансляції

У США заявили, що їхні підводні човни у разі потреби здатні знищити Росію

 

Керівники американського оборонного відомства звернулися до Росії з застереженням, зазначивши, що Вашингтон як і раніше здатний відповісти, незалежно від того, які Москва має у своєму розпорядженні ядерні озброєння.

 Про це повідомляє Голос Америки.

 Ці заяви прозвучали в ході бюджетних слухань в комітеті Палати представників з питань збройних сил в середу у відповідь на запитання законодавців стосовно твердження президента Росії Володимира Путіна про те, що його країна володіє арсеналом нових, «нездоланних» ядерних озброєнь.

 "Ми готові до всіх наявних загроз, і ніхто не повинен сумніватися в цьому", - заявив голова Стратегічного командування збройних сил США генерал Джон Гайтен.

 "Вони не можуть нічого зробити, крім масивної атаки проти нашої країни, на яку ми не змогли б відповісти, - додав він. - До речі, вони не знають, де знаходяться наші підводні човни, а вони здатні знищити їхню країну, якщо ми підемо цим курсом".

  Минулого тижня, виступаючи з щорічним посланням до Федеральних зборів, Путін розповів про новітні види російської ядерної зброї, включаючи крилату ракету з ядерною енергетичною установкою, лазерну зброю, безпілотний підводний апарат з ядерної енергоустановкою і нову гіперзвукову ракету.

  Виступ Путіна ілюструвався комп'ютерним відео, на якому зброя знищувала американську Флориду. При цьому російський лідер підкреслив, що нова російська ядерна зброя буде невразлива для американських систем протиракетної і протиповітряної оборони.

Путін підкреслив, що США і їх західним союзникам «належить усвідомити нову реальність».

 Заступник міністра оборони США з політичних питань Джон Руд заявив законодавцям в середу, що заяви Путіна «хоча і не стали несподіванкою, але все ж викликали розчарування».

 

фото - VoA (Джон Гайтен)

    09.03.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід