Онлайн-трансляції

Керівнику Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану обирають запобіжний захід

 

 Шевченківський райсуд Києва в п'ятницю обирає запобіжний захід керівнику Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану, затриманому напередодні на КПВВ з арсеналом зброї.

 Як передає агентство "Інтерфакс-Україна", нині в суді зачитують текст підозри.

 "Рубана... підозрюють у підготовці збройних нападів на вищих посадових осіб держави", - зачитав текст повідомлення про підозру суддя.

 Згідно з документом, В.Рубана звинувачують у підготовці терористичного акта із застосуванням зброї та здійсненням вибухів, які могли становити небезпеку для життя і здоров'я людей.

 Крім того, згідно з текстом підозри, В.Рубан планував "із використанням мінометів, гранатометів стрілецької зброї та вибухових пристроїв здійснити збройний напад на житло державних діячів, політичних лідерів, зокрема: Петра Порошенка, Арсена Авакова, Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова та інших з метою їх убивства".

У підозрі зазначено, що В.Рубан планував під час перебування президента України, керівників силових структур на засіданні Верховної Ради здійснити обстріл будівель парламенту, Адміністрації президента і житлових будинків, що розташовані в урядовому кварталі столиці.

Як випливає з тексту підозри, керівник центру мав намір застосувати гранати і вогнепальну зброю у будівлі Верховної Ради, щоб "убити державних діячів і народних депутатів України... а також здійснити вбивство працівників правоохоронних органів, які здійснюватимуть дії із запобігання терористичному акту".

    09.03.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід