Онлайн-трансляції

Держкомтелерадіо заборонило ввезення на територію України ще двох російських видань

 

 Державний комітет телебачення та радіомовлення України (Держкомтелерадіо) заборонив ввезення в Україну ще двох російських видань.

 "Держкомтелерадіо відмовило ТОВ "Форс Україна" у видачі дозволу на ввезення в Україну з території держави-агресора книг: Роман Сенчин. "Постоянное напряжение" і серію "Путешествие вокруг света" (видавець – ТОВ "Издательство "Э")", - ідеться в повідомленні Держкомтелерадіо в середу, пише Інтерфакс-Україна.

 Наказ про відмову видано на підставі рішення експертної ради з питань аналізу та оцінки видавничої продукції.

 Зокрема, зазначається, що в книзі Р.Сенчина наявна пропаганда імперських геополітичних доктрин держави-агресора та пропаганда війни.

 "Серія дитячих книжок "Путешествие вокруг света" не викликала питань щодо змісту, проте у вихідних даних видань зазначено: "Отпечатано в России. Республика Крым". Саме через цю "помилку" в географії (Крим був, є і буде українським!) видання не отримало дозволу на ввезення і розповсюдження в Україні", - наголошують у Держкомтелерадіо.

 Раніше, 13 лютого 2018 року Держкомтелерадіо внесло 135 російських книжок, а також два видання з окремих районів Донецької та Луганської областей до переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, зазіхання на права і свободи людини.

 Серед авторів, чиї книжки потрапили до цього списку: Захар Прилєпін, Дмитро Goblin Пучков, Олександр Дугін, Сергій Доренко, Едуард Лимонов, Олександр Волконський, Павло Губарєв, Сергій Глазьєв, Анатолій Вассерман, Наталія Поклонська, а також десятки інших.

    14.02.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід