Онлайн-трансляції

У Молдові набув чинності закон, що забороняє російську пропаганду в ЗМІ

 

 У Молдові в понеділок, 12 лютого, набув чинності закон, який забороняє національним телеканалам показувати російські новини та інформаційно-аналітичні програми. Про це повідомляє Корреспондент з посиланням на виданя Newsmaker.

 Як повідомив голова Координаційної ради з питань телебачення і радіо Молдови (КСТР) Драгош Викол, сьогодні на засіданні Координаційної ради затвердять нові сітки мовлення молдавських телеканалів, з яких мають зникнути російські новини.

 Викол підкреслив, що КСТР проведе моніторинг телеканалів, щоб перевірити, чи дотримуються ті законодавства.

 "Це буде раптовий моніторинг, щоб телеканали не знали, коли ми будемо їх перевіряти. І ми зробимо це дуже швидко", - сказав він.

 Нагадаємо, 10 січня спікер парламенту Молдови Андріан Канду підписав замість тимчасово відстороненого президента Ігоря Додона закон, що забороняє ретрансляцію в країні російських новин та інформаційно-аналітичних програм.

 ЗМІ дали місяць, щоб привести свою діяльність у відповідність з новими нормами. За порушення закону передбачено санкції.

 Як повідомляється, вперше штраф може скласти від 40 тис. леїв до 70 тис. леїв ($2300 - 4000), за повторне порушення - від 70 тис. леїв до 100 тис. леїв ($4000 - 5800). Якщо штрафи не подіють, Координаційна рада з питань телебачення і радіо (КСТР) має право відкликати у мовника ліцензію.

    12.02.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід