Онлайн-трансляції

Підстав для призупинення навчання - немає. У міськраді прокоментували петицію про карантин в школах Чернівців

 

 Підстав для задоволення електронної петиції щодо оголошення в школах Чернівців карантину через погіршення погодніх умов та збільшення захворюваності серед школярів немає.

 Про це повідомив начальник управління освіти міської ради Сергій Мартинюк, пише прес-служба Ратуші.

 Відповідно до Державних санітарних правил і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01), органи місцевої виконавчої влади приймають рішення про тимчасове призупинення навчання учнів при зниженні температури повітря до мінус 20 градусів C при швидкості руху повітря більше 5 м/с і при підвищенні вологості вище 80% для учнів початкових класів та при  мінус 24 градусів. C – для учнів 5-12 класів, а також при надзвичайних ситуаціях.

 За прогнозом синоптиків, у найближчі два тижні у місті не очікується пониження температури нижче 15 градусів .

 У школах міста ведеться щоденний моніторинг відвідування учнів, відповідно до якого станом на 18 січня на заняттях відсутні 8% школярів, з яких через різні хвороби 7,5%.

 Станом на 18 січня у Чернівцях, з серпня минулого року на кір захворіло 56 дітей, в т.ч. до 1 року – 4, від 1 до 4 років – 18, від 5 до 9 років – 21, від 10 до 14 років – 9 дітей, від 15 до 17 років – 4 дітей.

 Масових спалахів захворювання дітей на кір у дитсадках і школах міста немає.

 Рішення про тимчасове призупинення навчання у школах через неблагополучну ситуацію із захворюванням на ГРВІ приймається у разі відсутності через хворобу в організованому дитячому колективі 25% і більше відсотків дітей.

 Таким чином, наразі жоден із показників наявної у Чернівцях ситуції не дає правових підстав для прийняття рішення про тимчасове призупинення навчання у школах на вимогу підписантів електронної петиції.

    18.01.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід