Онлайн-трансляції

Подолавши вето мера, депутати поновили «Ринку Буковинському» договір оренди земельної ділянки по вулиці Комарова

 

 Розпорядженням міського голови було зупинено дію пункту 26 рішення міської ради VІI скликання від 27.12.2017 р. №1078 «Про розгляд звернень юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців щодо надання земельних ділянок в оренду, поновлення договорів оренди землі, визнання такими, що втратили чинність, та внесення змін до окремих пунктів рішень з цих питань».

 Ним спільному підприємству «Ринок Буковинський» на 5 років поновлено договір оренди земельної ділянки по вулиці Комарова, призначеної для обслуговування торгового ряду та літніх майданчиків.

 На позачерговій сесії міської ради 30 депутатів подолали вето міського голови.

 Земельна ділянка площею 0,0676га (кадастровий номер 7310136300:08:001:0105) відповідно до Генерального плану міста відноситься до території інженерно-транспортної інфраструктури і знаходиться в межах червоних ліній вул. Комарова. Орендар СП «Ринок Буковинський» просив поновити йому договір оренди зазначеної земельної ділянкистроком на 2 роки 8 місяців, натомість міська рада поновила вказаний вище договір оренди землі на 5 років.

 На думку Олексія Каспрука це рішення суперечить вимогам Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про автомобільні дороги», повідомляє прес-служба Ратуші.

    12.01.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід