Онлайн-трансляції

Поліція: Крадій прапорів з фасаду румунського центру в Чернівцях - етнічний румун

 

 Поліція оголосила підозру крадію прапорів з фасаду румунського національно-культурного центру в Чернівцях в ніч на 16 грудня. Правоохоронці встановили причетність до злочину 18-річного буковинця, котрий є представником румунської етнічної громади. Побившись з друзями об заклад, хлопець пішов на правопорушення та зняв стяги з будівлі. 

 Про це повідомив відділ комунікації поліції Чернівецької області.

"Поліцейські встановили особу правопорушника, всіх свідків даної події та вилучили речові докази.

 Оскільки заявник зазначив, що розцінює викрадення прапорів Європейського Союзу та Румунії, як політичну провокацію, спрямовану на загострення міжрасових відносин, поліцейські ретельно відпрацювали дану версію.

 Було встановлено, що крадіжку прапорів скоїв студент одного з чернівецьких вузів.

 Парубок пояснив, що пішов на порушення закону, побившись з друзями об заклад. Викрадені прапори порушник приніс додому. А коли поліцейські викрили його, добровільно віддав поцуплене. Проживаючи в одному з румуномовних районів області і будучи представником даної етнічної громади, він не переслідував будь-яких політичних мотивів.

В подальшому вилучені прапори правоохоронці повернули потерпілій стороні.

 Парубку оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває", - йдеться у повідомленні. 


    11.01.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід