Онлайн-трансляції

Порушення ПрАТ «Туркомплекс «Черемош» правил споживання води підтверджено - водоканал

 

 Заяви прес-служби ПрАТ «Туркомплекс «Черемош», у яких працівників КП «Чернівціводоканал» звинувачують у вчиненні провокацій, виконанні політичних замовлень, застосуванні фізичної сили, не відповідають дійсності.

 Про це повідомила прес-служба КП "Чернівціводоканал.

 "Інспекція дотримання правил споживання на ПрАТ «Туркомплекс «Черемош» проведена відкрито і прозоро, за участю представників споживача, депутата міської ради Ігоря Наконечного з вільним доступом чернівчан та ЗМІ. Про це свідчить відеофіксація, яка здійснювалася під час проведення на цьому об’єкті інспекції. «Під час перевірки стану пломб на водолічильниках, встановлених у “Черемоші” багато років тому працівниками Водоканалу, начальник інспекції зненацька зірвав кусачками одну з пломб та спробував вчинити так само з іншою, однак зробити це йому завадили присутні на місці працівники туркомплексу. Розлючений тим, що присутні припинили його варварські дії, начальник інспекції Водоканалу почав погрожувати та штовхати одного з працівників ПрАТ “Туркомплекс “Черемош” – людину похилого віку», – йдеться в офіційній заяві ПрАТ “Туркомплекс “Черемош”.

 Як насправді розвивалися події, хто перешкоджав працівникам водоканалу у виконанні професійних обов’язків з обліку споживання води, можна переконатися, переглянувши наступне відео.

Відео свідчить, що начальник інспекції з контролю за реалізацією та обліком послуг КП «Чернівціводоканал» Руслан Параска жодної пломби не знімав, а намагався перевірити чи правильно вона встановлена і чи можливо відкрити кран без її ушкодження. Діям працівника водоканалу перешкоджав інженер з охорони праці ПрАТ “Туркомплекс “Черемош” Михайло Васильчук, інші представники готелю вели себе агресивно. За попередніми результатами інспекції на ПрАТ «Туркомплекс «Черемош» з’ясовано наступне:  ПрАТ «Туркомплекс «Черемош» здійснював розрахунки за спожиту воду лише по трьом із п’яти встановлених лічильників, що є порушенням.  Контроль за лічильниками, які розміщені на обвідних лініях, а також за їх опломбуванням вчасно не здійснювався. Відповідальність ПрАТ «Туркомплекс «Черемош» за необліковане споживання води буде встановлена у судовому порядку. Працівники КП «Чернівціводоканал», які відповідали за дотримання обліку споживання води на цьому об’єкті і допустили порушення, будуть притягнуті до службової і правової відповідальності, пише прес-служба водоканалу.

    26.12.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід