Онлайн-трансляції

Осінній призов: 70% призовників не з'явилися до військкоматів

 

 В Україні завершилась призовна кампанія «Осінь-2017», особливістю якої є додатковий призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

 Про це йдеться в повідомленні прес-служби Сухопутних військ Збройних сил України в Facebook.

 У ході проведення осінньої призовної кампанії протягом жовтня-листопада поточного року на строкову військову службу були призвані громадяни України чоловічої статі 1997-1990 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

 Строковики проходитимуть службу у всіх регіонах України, за виключенням зони проведення антитерористичної операції.

 Сотні чоловіків котрі поповнили армійські лави у цей період заступлять на охорону стратегічно важливих об’єктів ЗСУ.

 Військовими комісаріатами України було призвано та направлено до війська— 12 460 осіб, у тому числі до Збройних Сил України — 8 360, Національної гвардії України — 3 500, Державної спеціальної служби транспорту — 600, тобто військові комісаріати виконали державне завдання на 100%.

 Основним завданням під час проведення призову, як і раніше, було недопущення зниження якісної характеристики призовників, які направлялися на комплектування військ. Відповідно до вимог чинного законодавства призов громадян України на строкову військову службу проводився на підставі рішення районної (міської) призовної комісії.

 На укомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань відправлялися призовники, придатні за станом здоров’я, рівнем освіти та морально-діловими якостями.

 Проблеми з тими, хто уникає строкової служби у війську не бракує. Близько 70 відсотків не явки призовників до військових комісаріатів. З тих майже третина перебувають у розшуку.

 Тож згідно законодавства представники військових комісаріатів мають право вручати повістки будь-де.

 За ухиляння від обов’язкової служби у війську загрожує реальний термін ув’язнення – до трьох років.

    12.12.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід