Онлайн-трансляції

Підписання угод з лікарями відкладається - ЗМІ

 

 Декларації з лікарями ще не підписують. Як це правильно зробити у поліклініках Чернівців поки що пацієнтам не можуть пояснити, бо лише підключаються до електронної системи охорони здоров’я.  

 За словами заступника начальника департаменту охорони здоров’я ОДА Юрія Лесюка підписання декларацій між лікарями та пацієнтами заплановане з 1 квітня 2018 року, а не з 1 січня 2018 року, пише МБ.

 "Ще жодної декларації в Україні не підписано. Лише вивчають рекомендації, за якими будуть працювати лікарі. Ще остаточно не складені тексти декларацій", – повідомив заступник начальника департаменту охорони здоров’я ОДА Юрій ЛЕСЮК. 

 "Чекаємо, коли закон підпише президент і він набуде чинності. Система точно не запрацює з 1 січня 2018 року. Тож пацієнти можуть не перейматися, що вони не встигають укласти декларації з лікарями.

 Планується, що процес буде запроваджено у декілька етапів. Підписання декларацій між лікарями та пацієнтами заплановане з 1 квітня 2018 року. З 1 липня будуть укладатися договори між амбулаторіями, центрами надання первинної допомоги і Національною службою здоров’я. Тобто повноцінно система запрацює з 2019 року. І саме з цього періоду всі пацієнти повинні укласти декларації з лікарями, інакше за лікування доведеться платити самостійно", - додав чиновник.

    24.11.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід