Онлайн-трансляції

У «Муніципальних читаннях імені Антона Кохановського» буде задіяно понад 100 учасників з різних країн

 

 З нагоди 200-річчя від дня народження бургомістра Антона Кохановського 15 листопада о 10.00 у сесійній залі Ратуші розпочне роботу Міжнародна наукова конференція «Муніципальні читання імені Антона Кохановського».

 У ній буде задіяно понад 100 учасників з різних міст України, Румунії, Молдови і Білорусі. У рамках конференції відбудеться пленарне засідання «Місцеве самоврядування в умовах системних реформ», а також круглий стіл «Перспектива Чернівців стати культурною столицею Європи: амбіції варті зусиль!?» і секційні засідання.

 У круглому столі візьмуть участь посадові особи органів місцевого самоврядування, державні службовці органів державної виконавчої влади, представники неурядових організацій, науковці, працівники культури і освіти. Секції працюватимуть у таких напрямках: «Європейські моделі міського самоврядування та їх імплементація в Україні» (10.45-13.00, сесійна зала). Реформа муніципального управління в Україні: досвід, уроки, перспективи (14.00–16.00, к. 308). 

 Підбиття підсумків Муніципальних читань відбудеться у сесійній залі о 16.00. Також у рамках конференції презентують наукове видання «Формування виконавчих структур в об’єднаних територіальних громадах: закордонний досвід, українські реалії та перспективи». Про це повідомляє прес-служба міської ради.

 

    14.11.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід