Онлайн-трансляції

Міськрада: На всіх парковках мають бути позначені місця для автівок осіб з інвалідністю

 

 Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради, операторів платного паркування та інших суб’єктів господарювання, які утримують паркувальні майданчики, зобов’язано позначити місця для паркування транспортних засобів, якими керують особи з інвалідністю.

 Це необхідно зробити відповідно до вимог Правил дорожнього руху України та ДСТУ – 2587:2010 «Розмітка дорожня. Загальні технічні вимоги. Методи контролювання. Правила застосування.».

 Згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження правил паркування транспортних засобів», кількість місць для осіб з інвалідністю має складати 10 відсотків, але не менше одного місця на паркувальний майданчик. Відстань від в’їзду на майданчик для платного паркування до найближчого такого місця не повинна перевищувати 50 метрів, повідомляє прес-служба міської ради.

 Власники парковок мають забезпечувати належний технічний стан та естетичний вигляд даних паркувальних місць впродовж всього періоду експлуатації паркувальних майданчиків. Утримувачам паркувальних майданчиків запропоновано позначити місця для паркування транспортних засобів, якими керують особи з обмеженими фізичними можливостями, синьою фарбою і нанести дорожню розмітку, яка покращить візуальне сприйняття таких місць.

 

фото pogliad.ua

    14.11.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід