Онлайн-трансляції

Перед гастролями в Україні Макаревич замінив клавішника Державіна, який підтримував анексію Криму

 

 Музикант Андрій Макаревич зазначив, що ставлення клавішника групи "Машина времени" Андрія Державіна до України його "абсолютно не хвилює". Так він прокоментував чутки, що заміна Державіна перед гастролями в Україні пов'язана з його підтримкою анексії Криму, повідомляє Гордон

 "Заміна клавішника "Машины времени" Андрія Державіна перед гастролями в Україні не пов'язана з його підтримкою анексії Криму Росією, заявив музикант Андрій Макаревич.

 10 листопада про заміну й можливий вихід із групи Державіна повідомив заступник генерального директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв. На думку журналіста, Макаревич так вирішив через принципову позицію, яку зайняли щодо участі в гастролях Державіна українці.

 У березні 2014 року 511 діячів російської культури підписали лист до президента Володимира Путіна зі словами підтримки щодо захоплення Криму й початку агресії в Україні.

 Серед тих, хто підписав лист, були клавішник "Машины времени" й директор групи Володимир Сапунов. Кутіков і Макаревич підтримали Україну.

14 жовтня 2017 року Муждабаєв заявив, що активісти не дозволять виступити в Україні Державіну.
"Якщо ваш клавішник, Андрію Вадимовичу, все ж якось сюди проскочить у вас "під спідницею", то ми витягнемо його з гримерки і проведемо додому", – написав він Макаревичу.
    13.11.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід