Онлайн-трансляції

Шабунін обурився, що Порошенко нагородив прокурора, який у Чернівцях вів справу проти активістів Майдану - ЗМІ

 

 Голова правління громадської організації "Центр Протидії Корупції" Віталій Шабунін висловив обурення через те, що президент Петро Порошенко нагородив першого заступника прокурора Чернівецької області Ігоря Мустецу званням "Заслужений юрист України".

 Про це Шабунін повідомив у інтерв’ю газеті "Експрес", пише molbuk.ua

 Громадський активіст заявив, що Порошенко з нагоди Дня юриста присвоїв такі звання низці прокурорів, серед яких є сумнівні особи. Шабунін назвав Мустецу однією з таких фігур.

 Він зазначив, що Мустеца в останні роки правління Віктора Януковича працював прокурором Шевченківського району і мав бути звільнений згідно із законом про очищення влади, бо порушував справи проти активістів чернівецького Майдану.

 "Натомість після Революції Гідності Ігор Мустеца пішов на підвищення й став заступником прокурора області. І ось тепер Порошенко надав йому ще й звання "Заслужений юрист України", - сказав Шабунін.

 Як відомо, у вересні 2016 року Генпрокурор Юрій Луценко призначив Ігоря Мустецу на посаду першого заступника прокурора Чернівецької області.

 Після звільнення з посади головного прокурора Буковини Миколи Якимчука у квітні 2017 року Луценко заявив, що Мустеца залишається на своїй посаді.

 "Вважаю, що перший заступник прокурора Чернівецької області пан Мустеца залишається на своїй посаді, мені імпонує його затятість у цьому протистоянні", - заявив тоді Луценко у Чернівцях.

 "В інтересах служби пан Соболь (чинний прокурор Чернівецької області, - авт.) буде працювати разом із Мустецею до того часу, поки хтось не виявить якісь неприйнятні факти від такої співпраці", - сказав Луценко.

    12.10.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід