Онлайн-трансляції

Microsoft і Facebook проклали найпотужніший трансатлантичний інтернет-кабель

 

 Компанії Microsoft і Facebook проклали трансатлантичний інтернет-кабель Marea, який є найпотужнішим підводним кабелем, що перетинають Атлантику. Про це повідомили в Microsoft, передає Корреспондент.

 Відзначається, що його пропускна здатність становить 160 Тбіт даних за секунду. Це в 16 млн разів більше, ніж середня швидкість звичайної домашньої інтернет-лінії.

 Новий надшвидкісний інтернет-кабель з'єднав між собою Більбао (Іспанія) і Вірджинія-Біч (США).

 Його планують запустити в експлуатацію на початку наступного року і зможе взяти на себе значну частину трафіку між двома континентами.

 Основна частина інтернет-трафіку зараз проходить по кабелях, які перетинають дно океанів і з'єднує між собою континенти. Вихід з ладу частини цієї мережі може бути критичним для зв'язку між країнами.

 Наприклад, у 2012 році ураган Сенді пошкодив більшість кабелів, в результаті інтернет-з'єднання між Північною Америкою і Європою було відсутнє протягом декількох годин.

 Саме заради підвищеної відмовостійкості і більш надійного з'єднання Marea був розміщений значно південніше інших трансатлантичних кабелів, відзначається в повідомленні.

 Він проходить на глибині більше 3 км, його протяжність перевищує 6,6 тис. км, а маса близько 4,65 тис. тонн. Проект стартував у 2016 році.

 Кінцева точка Marea в Більбао забезпечує зручний вихід до мережевих хабів в Африці, на Близькому Сході і в Азії.

 Згідно з результатами дослідження Brookings, до 2020 року доступ в інтернет матимуть 5 млрд чоловік - практично вдвічі більше, ніж зараз.

 

фото - ілюстрація

    12.10.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід