Онлайн-трансляції

Поліція радить, як вберегти від крадіжки телефон дитини

 

 Від початку нового навчального року до поліції все частіше надходять повідомлення про крадіжки в освітніх закладах області. Залишені без нагляду мобільні телефони, планшети й ноутбуки стають легкою здобиччю злодіїв.

 Про це повідомляє прес-служба поліції Буковини.

 Працівники поліції закликають учнів, батьків, студентів і викладачів бути обачними. Пам’ятайте: вберегти свої речі від злочинних посягань значно легше, ніж повернути їх у разі викрадення. У більшості випадків причиною крадіжок особистих речей є необачність їх власників.

 Щоб уникнути прикрих випадків, слід дотримуватися простих правил:

 - насамперед, ні за яких обставин не залишайте особисті речі без нагляду в навчальних аудиторіях, їдальнях, роздягальнях;
 - не хизуйтеся й не виставляйте напоказ свої сучасні гаджети;
 - не тримайте телефони у зовнішніх кишенях одягу чи рюкзака;
 - ніколи не давайте телефона незнайомим чи малознайомим людям на їх прохання зробити терміновий дзвінок. Навіть якщо незнайомець представляється поліцейським.

 

Шановні батьки! Придбавши дитині дорогий сучасний пристрій, обов’язково поясніть, як уберегти обновку від крадіїв. А якщо річ усе ж таки викрадено, не зволікаючи повідомте працівників поліції про крадіжку, зателефонувавши за номером спецлінії «102».

    12.10.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід