Онлайн-трансляції

Чернівчани будуть забезпечені водою, але водоканал залишається з боргами

 

Минулої п’ятниці депутати Чернівецької міськради успішно і цілком очікувано провалили два важливих питання. Вони стосувалися фінансової підтримки міського водоканалу, яка потрібна для того, щоб розрахуватися за спожиту електроенергію, та договору реструктуризації.
- "Чернівціводоканал" на 1 січня 17 року мала борг 69 млн грн, - повідомив Тарас Бабух, перший заступник керівника КП "Чернівціводоконал".
А враховуючи те, що борги перед обленерго підприємство накопичувало ще з 90-х років, то за цей час назбиралося чимало штрафів, пені, судових зборів.
Комунальне підприємство звернулося в Мінрегіонбуд, погодили з обленерго суми заборгованості. І Уряд погодився фактично пробачити усі штрафні санкції, тобто списати 46 мільйонів боргу. Та депутати знайшли причини, щоб таку угоду не погодити. Зокрема, вирішили, що не готові гарантувати погашення боргу. Хоча саме так прописано в типовому договорі.
Не стали ухвалювати рішення і нині.
Натомість, на диво, без суперечок виділили кошти на погашення поточної заборгованості за електроенергію.
І навіть встигли вскочити в останній вагон потяга. Бо зазвичай таке рішення обранці ухвалюють, коли у чернівчан, які мешкають на верхніх поверхах багатоповерхівок, уже відключили воду. Нині ж встигли спрацювати на випередження.
А тим часом на підприємстві працюють над тим, аби оптимізувати енергозатрати та покращити облік. Зокрема, допомагають і німецькі партнери.
- У нас є дві компанії німецькі, які займаються тим, що одна допомагає нам розробити правильні технологічні рішення, а інша - оптимізацією роботи підприємства - бухгалтерський, фінансовий облік, управлінська структура, - повідомив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.  

    25.09.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід