Онлайн-трансляції

Робоча група з’ясовує, чи виконує притулок для тварин свої функції

 

Діяльність комунального притулку для тварин у Чернівцях викликає багато запитань як у чернівчан, так і в представників депутатського корпусу. Тож, аби розібратися, куди йдуть бюджетні гроші та чи виконує ця установа свої функції, створили робочу групу. За словами очільника МКП, з 1 вересня у притулку провели 7 процедур евтаназії. Бо ж присипляти тварин можна, лише якщо вони становлять загрозу або за медичними показами, але не для зменшення популяції, каже Василь Виноградов. Натомість що робити з тваринами після стерилізації, досі залишається відкритим питанням.
- Якщо собака стерилізована, не агресивна, то ми її вертаєм у той двір. Виходить, той, хто є заявник, їхній номер іде як опікуна уже, - сказав Василь Виноградов, директор МКП "Притулок для тварин".
Окрім того, члени робочої групи досі не дійшли згоди щодо призначення комунального підприємства: це притулок для тварин чи все ж стерилізаційний центр. Та Василь Виноградов впевнений: головне, що робота іде, адже, за розрахунками 2015-2016 років, безпритульних собак щороку стає на 11% менше. Говорили під час засідання і про працівників притулку та якість виконаної ними роботи. Зокрема йшла мова про оператора, на якого вже не вперше скаржаться чернівчани.
- Я чув відповідь та хамське зверхнє ставлення, не тільки від представників громадськості. Тобто там немає перебірливості, чи ти громадський діяч, чи ти звичайна людина, чи ти чиновник, чи будь-хто. Відповідь одна, - наголосив Іван Гончарюк, депутат міської ради.
Ситуація з кількістю працівників у притулку теж залишається суперечливою, адже у штаті є люди, чиї обов'язки викликають досить багато запитань, кажуть активісти.
- Я допомагав виносити клітки з квартири, де було 9 собак. Я допомагав - це, тому, що дівчата це не можуть зробити, тому що це важка собака. Вона ж, як мінімум, 10 кг важить, це тяжка робота. А ви поставили Анжелу, - нарікає Сергій Добржанський, активіст руху "Безпечні Чернівці".
За скандально відому інженерку притулку Анжелу Косован вирішив заступитись депутат від "Рідного міста" Володимир Бешлей. Нагадаємо, на виборах 2015 року пані Анжела балотувалась до міськради від тієї ж партії захисників простих людей. А зараз є помічницею обранця від цієї політсили Віталія Михайлішина.
- Якщо питання в Анжелі, то давайте створимо комісію по роботі Анжели. Якщо персонально її хтось недолюблює, то персональні свої речі залишайте при собі, - заявив Володимир Бешлей, депутат міської ради.
Намагалися члени робочої групи також з'ясувати, куди працівники притулку витрачають бюджетні гроші. До речі, на 2017 рік цій установі виділили 3,5 мільйони гривень з міської скарбниці. Однак повністю прозвітувати про витрачені кошти працівники комунальної підприємства сьогодні не були готові.  

    19.09.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід