Онлайн-трансляції

"Рідне місто" скуповує Чернівці частинами

 

"Рідне місто" обростає землею. Голова фракції захисників простих людей у Чернівецькій міськраді Василь Продан подав заяву щодо викупу земельної ділянки, на якій розташований офіс телеканалу, котрий належить обранцеві. Землею на вулиці Університетській пан Продан офіційно користується вже півроку, однак за оренду не заплатив жодної копійки. А зараз вирішив ділянку придбати. І хоч департамент виступив проти, депутатська комісія, яку очолює однопартієць Василя Продана Володимир Бешлей, прогнозовано підтримала.
І право викупити 10 соток на Університетській, 20 - це прецедент, каже мер. Бо ж досі нікому не дозволяли купувати землю в історичному центрі. Бо в такому випадку громада отримує кошти за оренду землі в бюджет, а окрім того, право і можливість контролю за використанням ділянки.
А тому рішення комісії підтримувати не можна, землю варто залишити в оренді, переконаний міський голова. Та головний захисник простих людей у Чернівецькій міськраді і тут зумів приплести перевибори. Мовляв, відмова у праві викупу буде незаконною, а значить, стане ще однією підставою для розпуску ради.
Інші ж депутати нагадали Василеві Продану, що він перед виборами обіцяв захищати простих людей, а не скуповувати Чернівці частинами. Навіть більше, коли з проханням про викуп ділянки у центрі міста прийшла родина АТОвця, чомусь найбільша фракція в міськраді про законність такого рішення не говорила.
- Ви за простих людей не стоїте, а за власні інтереси, - наголосив Андрій Романчишин, депутат Чернівецької міськради.
Та тут Василь Сафронович традиційно знайшов винних у всіх смертних гріхах замість того, аби пояснити, чому йому землю викуповувати можна, а сім'ї військовослужбовця - зась.
- Ще трошки керування "Народного фронту", і доведеться виїжджати всій країні, - заявив Василь Продан, депутат Чернівецької міськради.
- Ви кожен день ганите владу, але ваша фракція викуповує вже 9 земельну ділянку, - підкреслив Андрій Романчишин, депутат Чернівецької міськради.
Навіть більше, місяць тому депутати пропонували, аби комісія, яка оцінює вартість землі для продажу, складалася не з чиновників та фахівців, а з депутатів.
- Спочатку полум'яні виступи, що треба прибрати чиновників із комісії, яка визначає оцінку землі, будуть депутати. Не треба розказувати, що це означає? Ці ділянки оцінять за безцінь, - зауважив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.
А відтак "Рідне місто" успішно скуповує ділянки за безцінь.
- Це чиста корупція, чистий "шкурняк", - наголосив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.
Таким чином депутати Чернівецької міськради 7 скликання вкотре відзначилися: відкрили, як зауважив мер, скриньку Пандори. І тепер варто чекати, що землю в центрі міста за кілька років розкуплять спритні обранці. А що збудують - можна лише здогадуватися. Слід зауважити, що за дозвіл продати ділянку депутатові проголосувало 25 його колег. Однак під час дискусії говорили лише захисники самого Продана й опонували їм депутати від БПП та міський голова. Представники інших 4 фракцій свою позицію висловили лише голосами "за". 

    05.09.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід