Онлайн-трансляції

Нардеп звернувся до фіскальної служби, аби вона перевірила роботу двох кафе на вулиці Зеленій

 

Ще на початку року ми розповідали про те, як ангар на вулиці Зеленій, де стихійні торговці продають харчі просто з землі, обростає зручностями. Там облаштували 2 кафе, про які у Держпродспоживслужбі ні слухом, ні духом. В одному із закладів вас і нагодують, і оковитої наллють, бо ніби мають ліцензію. Та цього замало, бо ж закон вимагає ще й наявності касового апарату. А його у кафе немає.
До того ж і з санітарними нормами не усе було гаразд – у працівників відсутні медичні книжки.
Та у Держпродспоживслужбі кажуть, цих закладів ніби й не існує. Бо ж відомостей про них не будо ані півроку тому, ані зараз. Вони незареєстровані. А отже, й працюють незаконно.
- Ніхто з суб’єктів господарювання не звертався, вони не зареєстровані як потужність. Не було скарг від мешканців, від пересічних громадян, споживачів, - повідомила Наталія Проданик, начальниця відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби м. Чернівці.
Та перевірити їх не можуть.
- Запроваджений мораторій на перевірки на проведення планових заходів, - пояснила Наталія Проданик, начальниця відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби м. Чернівці.
І перевірити такі заклади зможуть лише після того, як хтось отруїться. І звернеться з проханням про перевірку. Та аби контролюючі органи таки звернули увагу на незаконні кафе, у яких торгують підакцизними товарами, один із буковинських нардепів Максим Бурбак, звернувся до Державної фіскальної служби, аби вона перевірила, чому без наявного касового апарату у кафе продають алкоголь. У відомстві відповіли, що перевірку готують.
- З метою відпрацювання одержаної від вас інформації та в межах своєї компетенції ГУ ДФС у Чернівецькій області направило листи до Чернівецької міської ради, Чернівецького відділу поліції ГУНП та Управління патрульної поліції в місті Чернівці для надання пропозицій щодо здійснення спільних контрольних заходів стосовно стихійного ринку на вулиці Зеленій, - йдеться у повідомленні.  

    22.08.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід