Онлайн-трансляції

Компанія Google представила нову операційну систему Android 8.0 Oreo

 

 Інтернет-гігант Google офіційно представив нову версію мобільної операційної системи Android 8.0 Oreo. 

 Раніше платформа була відома під назвою Android O і тестувалася починаючи з березня 2017 року, повідомляє Іpress.

 У новій ОС є ряд нововведень, в тому числі і канали повідомлень, "картинка-в-картинці", адаптивні піктограми, йдеться в повідомленні в блозі розробників компанії.

 За словами розробників, вони переконалися в тому, що платформа стала працювати помітно швидше (по крайней мере, вона завантажується в протягом набагато меншого часу), при цьому, зводить на мінімальний рівень активності в фоновому режимі. Крім того, проведена значна робота по оптимізації енергоспоживання гаджетів на цій системі.

 Ще одна досить незвичайна функція - вставка тексту з використанням нейронних мереж - ОС сама визначає за типом натискання на текст (подвійне або довгий), текст ім'ям, телефонним номером або адресою і вибере при цьому потрібну ділянку.

 Також покращено в операционке функція безпеки Google Play Protect. З її допомогою розробники почали перевіряти всі додатки в Play Store.

Крім того, в новій операційній системі з'явилося понад 60 нових емодзі. У Google говорять, що складання для смартфонів Pixel і Nexus 5X / 6P проходять тести у операторів, і незабаром буде доступний апдейт для них і для Pixel C і Nexus Player.

 

 

    22.08.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід