Онлайн-трансляції

Контрабандист під прикриттям, або як Богданов став Аірінієм... (ДОКУМЕНТ)

 

"Історія продовжується…Вкотре гортаємо нові і цікаві сторінки життя вже раніше нам відомого буковинського «громадського активіста» Валерія Аірінія - Богданова. Справжній патріот, антикорупціонер, борець з контрабандою, громадський активіст, журналіст! За такі головні ролі отримують «Оскара»! Браво!

А коли режисер говорить «Стоп кадр» з’являється вже зовсім інша постать: колишній засуджений, контрабандист та шахрай… Жодних оцінок чи домислів, лише факти, що мають документальне підтвердження, лягли в основу продовження цієї історії.

Так ухвалою Шевченківського районного суду м. Чернівці від 23.06.2017 (читайте документ) тимчасово заборонено Аіріні В.Б. виїжджати за межі території України. Підставою для ухвалення такого рішення стало кримінальне минуле даної особи – шахрайство.

Нагадаємо: шляхом обману та зловживанням довірою, тоді ще Богданов В.Б. привласнив собі 283 270 грн. А ще, з метою уникнення відповідальності, Богданов стає Аірінієм. Цікавим в даному рішенні суду є те, що «наш актор», маючи такі різноманітні ролі, за які, напевно, зовсім не погано платять, перед державою залишається скромним чоловіком! Адже в нього немає ані транспортного засобу, ані будь – якого нерухомого майна і навіть пенсії! Тобто, виконавчій службі і суду вже нічого не залишилося, як обмежити його у праві виїзду за межі України.

Отож, громадяни, будьте пильними! Винахідливість шахраїв не знає меж і нові способи позбавити людину її грошей чи майна виникають постійно."

Депутат Чернівецької обласної ради,
Микола САЛАГОР
(Документ наданий автором)

Нагадаємо, 2 серпня Микола Салагор на порталі БукІнфо опублікував матеріал "Контрабандист під прикриттям – 2, або «Who is who» на активістському просторі Буковини", у якому продемонстрував документ від керівництва "5 каналу", де підтверджувалася інформація, що громадяни Микола Петіченко та Валірій Аіріній ніколи не були журналістами і не перебували в трудових відносинах з "5 канал

 

 

    13.08.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід