Онлайн-трансляції

Соціальні дива Продана-Михайлішина - фарс, - мер Каспрук

 

Соціальні дива від команди Продана-Михайлішина, які голова фракції "Рідне місто" Василь Продан необачно обговорював біля увімкнутого мікрофона під час перерви на сесії міськради, - лише фарс. Про це повідомив нині на брифінгу міський голова Олексій Каспрук.
- Кращим виходом для "Рідного міста" - роздавати кошти на соціальні потреби. Соціальна складова збільшилась майже в 10 разів, - підкреслив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.
Нагадаємо, нещодавно Василь Продан обговорював із колегами, як перед виборами придобритись до чернівчан: пропонував, зокрема, суттєво збільшити соціальні виплати. Ось тільки вільних грошей для цього в бюджеті нема, каже міський голова.
- Міф про те, що лежать 400 мільйонів на депозитах, - усі кошти розподілені по об'єктах і статтях видатків, - запевнив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.
Серед ненавмисне анонсованих на загал Василем Проданом соціальних див - виплата у розмірі 10 тисяч гривень при народженні дитини.
- Питання перше: де економічне обґрунтування, розрахунки? Хто буде отримувати цих 10 тисяч гривень? Малозабезпечені чи всі? Основні наповнювачі бюджету - управління освіти, - пояснив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.
Тобто вчителі, які наповнюють бюджет, не отримають послуг, а фінансуватимуть передвиборний піар партії "Рідне місто". До того ж, за такого підходу, 10 тисяч отримуватиме і багатодітна родина, і депутат, який декларує мільйонні доходи.
- Де тут логіка? Нема, крім дешевого популізму, - заявив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова. 

    07.08.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід