Онлайн-трансляції

Захисники простих людей вибірково дбають про порядок у рідному місті

 

Чернівці. Вулиця 28 червня. Два будинки, різні власники. От тільки поєднують і одних, і інших порушення. Хтось почав будувати без дозволів кафе, а дехто замість готелю звів багатоквартирний будинок, вилізши на сусідню територію, чим порушив межі, та ще й примудрився нищити чуже майно. От тільки проблеми тут деякі міські депутати бачать чомусь вибірково. Наприклад, Володимира Бешлея цікавить ситуація лише за адресою 28 червня, 44.
- Прошу, нехай зараз дадуть нам інформацію, які вжиті заходи щодо припинення незаконного будівництва, - вимагає Володимир Бешлей, депутат Чернівецької міської ради.
Працівники архібудконтролю кажуть, що вжили заходів.
- Спеціалісти інспекції здійснили у червні перевірку. За результатами перевірки встановлено, що за цією адресою ведеться будівництво магазину і кафе без документів, які дають право на виконання будівельних робіт, - повідомила Орися Гальчук, начальниця Інспекції архітектурно-будівельного контролю Чернівецької міськради.
У результаті власники будівництво зупинили та заплатили штраф за порушення.
- Будівельні роботи виконувалися без дозвільної документації, але це стосується тільки передньої частини магазину та задньої частини кафе, - зазначив Сергій Побіжан, директор проектної організації.
Окрім того, каже Сергій, зараз наводять лад із дозвільною документацією.
А поки чекають погодження, займаються лише внутрішнім ремонтом і тими роботами, на які мають дозволи.
- На сьогодні ТОВ "Жесар" здійснює ремонтні роботи і має дозвіл на здійснення фасадних робіт, паспорт фасаду отримано, - сказав Олександр Маркідонов, представник ТОВ "Жесар".
- Що стосується самого будівництва, роботи зупинені до виконання умов припису та отримання дозволу на продовження будівельних робіт, - пояснив Сергій Побіжан, директор проектної організації.
Попри це, депутат переконаний, що роботи продовжують, та й до архібудінспекції знову надійшло звернення з вимогою перевірити саме цей об’єкт.
- Там з’явився цілий поверх додатковий, надбудова і добудова, цілодобово ведуться будівельні роботи. Я не проти такого будівництва. Я проти, що це робиться протизаконно, без дозвільних документів, нахабно плюючи на всю територіальну громаду в зоні ЮНЕСКО, - заявив Володимир Бешлей, депутат Чернівецької міськради.
Та Володимир Бешлей про будівництво свого однопартійця поруч чомусь мовчить. До слова, Анатолій Чесанов є одним зі співвласників підприємства, якому належить багатоповерхівка на цій же вулиці, під номером 42. Частину будівлі депутат звів на сусідній території. Але на понад півтора метра порушив межі. Більше того, починав будувати спочатку готель, потім раптом змінив цільове призначення під багатоквартирний будинок, та й поверхів дещо більше, ніж передбачалося з самого початку. До того ж будівля не здана в експлуатацію. Тобто і жити там ніхто не може. От тільки камери спостереження зафіксували самого Володимира Бешлея, як він неодноразово приїздить туди на автівці, а також виносить сміття. Хоча Анатолій Чесанов стверджує, що колега просто зайшов до нього в гості.
Врешті Володимир Бешлей наполіг на створенні комісії, аби та виїхала на місце разом із представниками інспекції. Депутати пропозицію колеги підтримали, усупереч зауваженню міського голови про її недоречність.
- Якщо він порушив, буде оштрафований, якщо ... є закон і є робота інспекції. А від того, що ми туди поїдемо, 5 депутатів, нічого не зміниться, - вважає Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова. 

    02.08.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід