Онлайн-трансляції

Депутат Анатолій Чесанов власноруч розбирав стіну будинку, який сусідить із його готелем

 

Депутат Чернівецької міськради Анатолій Чесанов - власник будівлі на вулиці 28 червня - учора почав розбирати стіну будинку сусідів. Позаду неї - готель, який раптом перетворився на житловий будинок.
- У грудні 2015 року було проведено перевірку управлінням архібудінспекції, і висновок: будували без документа, який дає право на виконання будівельних робіт, - повідомила Орися Гальчук, начальниця Інспекції архітектурно-будівельного контролю Чернівецької міськради.
Тобто дозвіл був на будівництво готелю, а фактично тим часом фірма депутата зводила житловий будинок. За такі порушення оштрафувати хотіли і проектанта, і власника будівлі, але це рішення оскаржили в суді і скасували. Та обранець занепокоєний будівництвом по сусідству, а тому покликав представників архітектурно-будівельного контролю. Коли ті зайти до приміщення не змогли, бо на місці не було власників, викликали поліцію і склали відповідний протокол.
Стіну, зведену навпроти його вікон, обранець вважає незаконною. Тому і взявся самотужки все прибирати. А ось у тому, що в його готелі, який фактично є житловим будинком, і досі не зданий в експлуатацію, живуть люди, нічого поганого не бачить.
До речі, в цій же будівлі вже працює перукарня, хоча приміщення досі не здане в експлуатацію.
Відтак на дах будівлі, де Анатолій Анатолійович розбирав стіну, зійшлося з півдесятка екіпажів патрульних, представники Нацгвардії, і всі просили депутата зупинитися. Принаймні поки не прибуде оперативно-слідча група.
Відтак обранця таки впросили поставити молоток, яким він вибивав цеглу. І вивели на вулицю для надання пояснень. Юрист фірми, яка володіє приміщенням, на котрому пан Чесанов вправлявся в робітничих здібностях, каже, вся проблема в тому, що обранець трохи заліз своїм готелем на чужу землю.
- Її частина на землі ТОВ "Жесар", приблизно метр - то майно товариства "Жесар", - зазначив Олександр Маркідонов, представник ТОВ "Жесар".
А, окрім того, за висновком архібудконтролю, пан Чесанов своїм готелем не тільки в ширину перестарався, а й у висоту: збудував на 2 поверхи більше, ніж мав. Щоправда, згодом, коли всі заплановані вище норми поверхи вже звів, усе збудоване якимось чином узаконив.
І саме на рівні тих вікон, яких бути не мало б, виросла сусідська стіна.
- Якби не побудували на чужій ділянці, ніхто б не загороджував, - підкреслив Олександр Маркідонов, представник ТОВ "Жесар".
І за такі архітектурні апетити пан Чесанов отримає позов до суду, запевняє юрист. І навіть попри те, що у міській Інспекції архібудконтролю порушень протягом останніх семи років не бачать, ще в серпні минулого року в ефірі телеканалу "ТВА" головний будівельний інспектор України заявляв, що готель Чесанова - це прецедент.
- Там збільшена поверховість і це приклад того, що не можна давати таким будівництвам введення в експлуатацію. Тому ми будемо позиватися до суду про знесення зайвих поверхів. Є вже приклади по Києву, тому ми цим шляхом будемо іти, - повідомив Олексій Кудрявцев, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України.
Можливо, саме через ці непорозуміння з контролюючим органом будівля депутата і досі не здана в експлуатацію.
- ТОВ "Жесар" буде ініціювати знесення частини будівлі, - сказав Олександр Маркідонов, представник ТОВ "Жесар".
До слова, неприємності із власністю обранця трапляються нерідко. Наприклад, торік біля його нічного клубу людина впала у яму. На щастя, обійшлося лише незначною травмою голови та госпіталізацією на кілька днів.  

    27.07.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід