Онлайн-трансляції

МОЗ: Інститут головних позаштатних спеціалістів скасовано

 

Міністерство охорони здоров'я України скасувало інститут головних позаштатних спеціалістів. Про це йдеться на офіційній сторінці МОЗ у Facebook.
 "Для деяких спеціалістів основним заняттям в Міністерстві стала участь в процедурі здійснення централізованих закупівель. Відповідно, лише один лікар обирав назви та типи препаратів, які треба закуповувати для усієї галузі. Це бюджетні витрати на мільйони гривень, по деяким програмам – на сотні мільйонів. Лише один лікар оцінював якість надання медичної допомоги. Один збирав звіти та писав плани.
 Робота Міністерства немислима без порад фахівців, без експертної оцінки проблем що виникають, і саме тому створено групи експертів МОЗ України.
Це групи тих фахівців з різних галузей медицини, до чиєї думки прислухається медична спільнота, чию думку враховує Міністерство для прийняття рішень. Ми прагнемо звільнити експертів МОЗ України від невластивого лікарям бюрократичного навантаження, проте обов'язково будемо радитися з ними з власне медичних проблем", - йдеться у повдомленні.

 

фото best-country.org

    20.07.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід